Pracownia Sukien Ślubnych Amber


Firma  Amber  powstała  w 2005 roku i od tego czasu stale zwiększa grono zadowolonych klientek.
Nasze suknie są projektowane i szyte  ze starannie wyselekcjonowanych  tkanin najwyższej jakości.

 

Perfekcyjne wykonanie oraz konkurencyjne ceny  to cechy które  wyróżniają nasze suknie.
Suknie wieczorowe zachwycają bogatą paletą kolorów, różnorodnością łączonych ze sobą materiałów, klasą oraz elegancją. Doskonałe zarówno na przyjęcie ślubne jak również na inne ważne uroczystości.
Jeżeli przymierzyłaś już setki sukien i żadna z nich nie spełniła wszystkich Twoich oczekiwań to bardzo dobrze trafiłaś! Najprawdopodobniej nie będziesz musiała dłużej tracić swojego cennego czasu. Wystarczy że podzielisz się z nami swoimi oczekiwaniami jak powinna wyglądać Twoja wymarzona suknia ślubna a my zajmiemy się całą resztą.

 

Dla nas każda Panna Młoda  to nowe wyzwanie. Do każdej z Was podchodzimy bardzo indywidualnie.  Doradzamy wszystko co najlepsze, aby pokazać piękno które jest w każdej kobiecie. Potrafimy odpowiednio dobranym krojem sukni oraz właściwą tkaniną  wydobyć wszystkie walory które zasługują na ich wyeksponowanie.  Odradzamy wszystko to co może zaszkodzić Twojej figurze i naturalnej urodzie. Wiemy co zrobić abyś w tym szczególnym dniu wyglądała olśniewająco i „nie do poznania” a jednocześnie abyś pozostała sobą

 

Od 8 lat, każdego dnia  przygotowujemy do tego pięknego dnia kolejną Pannę Młodą.


Realizacja marzeń to nasza pasja.